Moteventus

O nas

Zajmujemy się sprzedażą klasycznych motocykli.

MOTO VENTUS powstało z pasji do oldtimerów.
Motocyklami zajmujemy się od 1983 roku. W ofercie mamy najciekawszych modele z lat ’60-tych, ’70-tych oraz ’80-tych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu wybrany przez Ciebie motocykl spełni Twoje oczekiwania. Marka MOTO VENTUS należy do rodzinnej firmy „Marco-Plast” mieszczącej się w mieście Elbląg.

wizja-p103sc6ip36wh85nkbazg0dvls0dciqz83zkoqshoy

Nasza wizja

W Moto Ventus zajmujemy się renowacją motocykli najbardziej wartościowych na rynku klasycznej motoryzacji. Każdy z naszych motocykli zyskał na wartości od dnia sprzedaży ciesząc tym samym naszych klientów.

misja-p103p99kamz2f8mrjzd09sdhib7248ingv0a23cy36

Nasza misja

Celem Moto Ventus jest dostarczyć klientowi motocykl gotowy do jazdy, ozdoby jego garażu i uzupełnienia jego portfela inwestycyjnego. Każdy z sprzedawanych motocykli spełnia te 3 cele. Dlatego najpierw szukamy modeli wartych procesu renowacji. Następnie przygotowujemy motocykl aby spełniał najwyższe wymagania sprawności technicznej , a nasi klienci mogą używać motocykl zaraz po dostawie. Wygląd motocykla, jego zewnętrzna estetyka są dla nas bardzo ważne. Dlatego nasze motocykle cieszą oczy klientów i wzbudzają pożądanie wśród pasjonatów.

6318050_profile_user_avatar_man_person_icon-2-p9t2e2gescetx0rwrz5ulo6y015ehnqqgwg8agmj6a

Klient

Jesteśmy świadomi wysokich wymagań naszych klientów. Niezwłocznie i szczegółowo odpowiadamy na każde pytanie . Doradzamy przy wyborze motocykla i przeprowadzamy klienta przez proces zakupu motocykla. Informujemy klientów na każdym etapie realizacji zakupu i dostawy. Najważniejsze jest dla nas budowanie długotrwałych relacji. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na obsługę po zakupową. Zaufali już nam klienci z 17 krajów.

Oddzwonimy