Moteventus

O nas

Zajmujemy się profesjonalnie motocyklami klasycznymi od 1983 roku.

MOTO VENTUS powstało z prawdziwej pasji do klasycznych motocykli.
Zajmujemy się importem, renowacją oraz sprzedażą najciekawszych modeli, głównie z lat ’60-tych, ’70-tych oraz ’80-tych. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu daje gwarancje, że wybrany przez Ciebie model spełni Twoje oczekiwania i nadzieje. Marka MOTO VENTUS należy do rodzinnej firmy „Marco-Plast” mieszczącej się w mieście Elbląg.

wizja

Nasza wizja

W Moto Ventus zajmujemy się renowacją motocykli najbardziej wartościowych na rynku klasycznej motoryzacji. Każdy z naszych motocykli zyskał na wartości od dnia sprzedaży ciesząc tym samym naszych klientów.

misja

Nasza misja

Celem Moto Ventus jest dostarczyć klientowi motocykl gotowy do jazdy, ozdoby jego garażu i uzupełnienia jego portfela inwestycyjnego. Każdy z sprzedawanych motocykli spełnia te 3 cele. Dlatego najpierw szukamy modeli wartych procesu renowacji. Następnie przygotowujemy motocykl aby spełniał najwyższe wymagania sprawności technicznej , a nasi klienci mogą używać motocykl zaraz po dostawie. Wygląd motocykla, jego zewnętrzna estetyka są dla nas bardzo ważne. Dlatego nasze motocykle cieszą oczy klientów i wzbudzają pożądanie wśród pasjonatów.

klient

Klient

Jesteśmy świadomi wysokich wymagań naszych klientów. Niezwłocznie i szczegółowo odpowiadamy na każde pytanie . Doradzamy przy wyborze motocykla i przeprowadzamy klienta przez proces zakupu motocykla. Informujemy klientów na każdym etapie realizacji zakupu i dostawy. Najważniejsze jest dla nas budowanie długotrwałych relacji. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na obsługę po zakupową. Zaufali już nam klienci z 17 krajów.

Oddzwonimy